неділя, 21 жовтня 2018 р.

Англійська мова









Конспект уроку англійської мови в 1 класі
“Школа.Шкільне приладдя ”
з використанням відео-додатка до підручника англійської мови для 1 класу О.Д.Карп’юк «English with Smiley».

                                Результат пошуку зображень за запитом "смайлики"











Урок №10.
Клас: 1

Тема: Школа. Шкільне приладдя.

Цілі: Практикувати вживання у мовленні нових лексичних одиниць, ввести літери Ee, Ff; продовжити вчити учнів виконувати інструкції англійською мовою; формувати діалогічне мовлення, вміння працювати з підручником та робочим зошитом; розвивати фонематичний слух учнів, здатність до імітації; стимулювати та підтримувати інтерес до вивчення іноземної мови.

Мовний матеріал: School. We are at school today. Take a pen (a pencil, a book, a pencil-box, a bag). Open the book! Close the book!

Обладнання: Комп’ютер, мультимедійний проектор, ПЗ “English with Smiley” (відео-додаток до підручника англійської мови для першого класу О.Д. Карп’юк), флеш-карти із зображенням літер, шкільного приладдя, підручники, робочі зошити, м’яка іграшка Смайлик.


Хід уроку
1. Початок уроку
1.1      Привітання
T: Good morning, children!
Ps: Good morning, good morning to you.
      Good morning, good morning
      We are glad to see you!
На екрані мультимедійного проектора демонструється пісня Hello Song” . Діти співають разом з учителем:
Hello, hello, hello!
Hello, friends, hello!
Hello – Hi!
Hello – Hi!
Hooray! Hello – Hi!
Hooray! Hello – Hi!
1.1             Мовна зарядка.
Діалогічне мовлення за схемами:
T↔P1, P2, P3;
P1→ P2, P2→P3.
-         How are you?
-         Thank you, I am fine.
-         Thank you, I am good.
-         Thank you, I am well.
-         Thank you, I am so-so.
-         Thank you. OK!
Гра «The Chain» за схемою T↔P1↔ P2 ↔P3;
-What is your name? → My name is …
- How old are you? → I am six
(Використання флеш карти із зображенням цифр)
2. Основна частина уроку
2.1 Введення нової лексики.
Учитель використовує ПЗ “English with Smiley” (Unit 2, «Words», «Games»)
Учні повторюють за диктором слова, словосполучення, речення, використовують інструкції, називають потрібне слово.
2.2 Прослухування та використання інструкцій.
Гра «Smiley says».
T: Take a pen (a pencil, a book, a pencil-box, a bag)
Ps: It is a pen (a pencil, a book, a pencil-box, a bag)
Учитель тримає в руках мяку іграшку Смайлик, який «просить» учня виконати ту чи іншу дію і дати відповідь на запитання. Якщо учень правильно виконує і відповідає, Смайлик повертається до нього усміхненою стороною, якщо помиляється - Смайлик «засмучується»!
T: Smiley is glad.
Smiley is happy.
Smiley is sad.
2.3 Фізкультхвилинка.
Використовується ПЗ “English with Smiley” (Unit 2, “Songs”). Учні виконують рухи та співають пісню.
Stand up,
Sit down,
Keep moving.
We are at school today!
Open your books,
Close your books,
Keep moving.
We are at school today.
2.4 Введення нових літер алфавіту Ee, Ff (P.B. Unit 2, Lessons 4,  p. 21). Використовуючи флеш-карти, вчитель промовляє літеру Ee, (Ff). Учні повторюють. Учитель демонструє написання літер на дошці. Учні вказівним пальцем обводять літери у підручнику. Далі вчитель малює літеру в повітрі. Учні повторюють.
2.5 Робота у робочих зошитах (WB, Unit 2, Lesson 4, Ex. 2, 3, p.15) учням.
·        Учитель пропонує обвести літери, назвати їх і дописати (Ex. 2)
·        Завдання: обвести літери в словах, розмалювати малюнки, вимовити звуки і слова (Ex.3)
2.6 Співаємо і танцюємо (ПЗ “English with Smiley”, “Songs”, “Robot Sam”)
На екрані мультимедійного проектора демонструється пісня Robot Sam. Учні танцюють, повторюючи рухи за роботом і співають:
Tee-lee-lee
Here I am
Tee-lee-lee
Robot Sam!
Up and down,
Round and round…
Come with me
To Toy-Toy-Land!

3. Закінчення уроку.
T: Smiley says: “Goodbye, children”.
Учні співають пісню “Goodbye Song”
(ПЗ “English with Smiley”, Unit 2, “Songs”).












Немає коментарів:

Дописати коментар