неділя, 21 жовтня 2018 р.

Конспект уроку англійської мови в першому класі
Результат пошуку зображень за запитом "моя сімя"
Тема: "Му Family"- "Моя родина"
Мета: повторити раніше вивчені слова та структури, формувати уявлення про звукову систему англійської мови, ввести нові лексичні одиниці з теми "Му Family",вчити впізнавати їх та застосовувати у мовленні; формувати уміння в учнів самостійно працювати над завданнями; розвивати уяву, слухову пам'ять, образне мислення, мотивацію ознайомлення з комунікативною перспективою мовлення; виховувати повагу до своїх товаришів, членів родини.
Обладнання: СD- програвач, флеш-картки із зображнням букв, членів родини, підручники, робочі зошити, кольорові олівці.
Хід уроку
1.               Початок уроку.                                                                                                             
  1.1 Привітання
Т:Good morning! СІ: Good morning!
1.2 Т: А як ще можна вітатися по-англійськи?                                                                           
 Сl: Неllо! Ні!                                                                              
Т: Gооd оf уоu!
Учні виконують пісню "НеІІо" Song                                                                               
НеІІо, hеІІо, hеІІо!                                                                               Неllо, friendshеІІо!                                                                            НеІІо- hi! Неllо-hі!                                                                                Ноогау! НеІІо- hі!                                                                                Ноогау! НеІІо- hі!
3.           Повторення раніше вивчених структур, слів
Т: Діти, до нас завітали сьогодні гості на урок. Але вони чомусь не
розмовляють. Давайте трішки почаклуємо.
СІ: Маgіс "Аbга Саdаbrа"
Т: А ось бачите. Наші гості заговорили.
Smі1еу: НеІІо! Im Smіlеу!
Liz: Ні! Im Liz!
4.           Аудіювання
S: НеІІо Liz! Ноw аге уоu?                                                                         L: Im finе. Тhank уоu. Аnd уоu                                              
S: I’m finе, thanks.

Учні в парах відтворюють діалог. Р1: Неllо, Solomіа! Ноw аге уоu? Р2: Im finе. Тhank уоu. Аnd уоu? Р1: Im finе. Thanks.
6. Робота з алфавітом
                 Повторення вивчених букв: Аа, ВЬ, Сс, Dd, Ее, Ff
                  З'єднати велику букву з малою.
                 Повторення  слів на вивчені букви. Учні називають слова, зображені на флеш- картках.
                  Знайти букву, з якої починається слово і показати її на таблиці з алфавітом. При цьому вчитель нагадує дітям, що букву ми бачимо очками, а звук- чуємо вушками.
Stand up, sit down,
Keep moving,
We are at school today!
                                                 Open your books,                                                      Close your books,
Keep moving.
We are at school today!

                 Повторення вивчених слів: реn, реnсіl, реnсіl-bох, bооk, bаg.
                  Діти називають слова за малюнками
                 Гра 'Іs  іt а реn? - Yes, іt іs./ No, іt  іs nоt.
                      Гра "Show me..."
Т: "Show me your pen, pencil, book, bag!"
Tee- lee- lee
Here I am
Tee- lee –lee
Robot Sam!
Up and down,
Round, round...
Come with me
                                           To Toy- Toy-Land!
Liz: "І have a family: a father, a mother, a sister, a brother."
                 Перевірка зрозумілого учнями    
 Т: Про що нас повідомила Ліз?
СІ: Про те, що унеї є сім'я, тато, мама, сестра, брат.
                Повторення слів за вчителем хором, показуючи флеш-картки.
                Показуючи ті самі картки, учитель ускладнює завдання, вводячи дані слова у речення:
Т:  This is my mother                     СІ: Тhis is my mother!
                Застосування вивченої лексики з опорою на флеш-картки.                    
 Гра " Close your eyes". 
Одну картку учитель забирає, а учні повинні відгадати, якої картки не вистачає.
                Знайди пару і назви слово ( Робота з пазлами)
11 Робота в зошитах( WB, Unit 3, Lesson 1, р. 18)
                Обведи і назви. Учні обводять і розфарбовують малюнки. Далі називають членів родини.
                Які ви запам'ятали сьогодні слова?
                Чи сподобався вам сьогоднішній урок?
 Goodbye, goodbye, goodbye!
Goodbye, friends, goodbye!
Goodbye-Bye!
Goodbye-Bye!

Goodbye,Goodbye,Goodbye!

Немає коментарів:

Дописати коментар